Бориспільська РДА отримала нового очільника

  Нового чільника отримала Бориспільська райдержадміністрація. На місце Анатолія Ольшанського Президент призначив Івана Шкірта. До цього новопризначений голова очолював Яготинську РДА. Представити нового керманича у Бориспіль приїхав особисто губернатор області.

  Господар від Бога, добрий сім’янин, фахівець своєї справи - таким нового керманича Бориспільського району представив губернатор Київщини Анатолій Присяжнюк. Сам Іван Шкірта вихвалятися не любить, про себе розповідає коротко, а свій професіоналізм обіцяє показати на ділі і вже має перше розпорядження.

  Іван Шкірта, голова Бориспільської райдержадміністрації: "З семи тридцяти ранку до 19.00 в мене відкриті двері і будь ласка, хто хоче... Не буде цього пропуску, я знаю, що тут була система, чуть би не по карточках, на другий поверх ніхто не міг зайти. Цього не буде. Ми поїдем в якийсь вихідний день і я покажу за вісім місяців, он сидить голова райради, який допомагав мені це робити, Володимир Павлович, я покажу, що ми зробили за цей період".  

  Кадрових ротацій в адміністрації очікувати не варто, переконує Іван Шкірта. Зміни торкнуться лише його особистого кабінету. Проте у губернатора на це інша позиція. Він каже - звільнення будуть.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Це не нормально, коли людина заступник по три чотири місяці на лікарняному, виходить, знову іде на лікарняний. Другий сидить на посаді тільки заради того, щоб підписувати розпорядження і розприділяти землю людям, які не проживають в Бориспільському районі".

  Завдання для нового керівника в адміністрації уже визначили: реформувати сільське господарство, підняти село, зменшити безробіття. На плідну співпрацю з адміністрацією сподіваються і в районній раді.

  Людмила Ковальова, заступник міського голови Борисполя з економічних питань: "Деякі питання, які є суттєвими для міста, не можна вирішити без району. Це і будівництво каналізаційних очисних споруд, це будівництво сміттєпереробного заводу. Це дуже важливі два питання, без вирішення яких місто і район не можуть досягти подальшого розвитку".

  Це вже не перше нове призначення на Київщині. Свої кабінети звільнили голови шістьох райдержадміністрацій області. Губернатор Київщини переконує: якщо і надалі проблеми на містях не вирішуватимуться, на горіхи дістанеться ще не одному керівникові. Як працюватиме новий голова Бориспільського району, Анатолій Присяжнюк перевірить уже цього тижня. 

  Наталя Гончарова, Олександр Зименко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Качинський звинуватив російську сторону у трагедії під Смоленськом [репортаж]
  Наступний матеріал
  Низка чиновників КОДА затримані за хабарництво
  Теги: