Степан Полторак
Степан Полторак Міноборони

"Боїться ворог і поважають люди": Полторак розповів про становлення Сил спеціальних операцій ЗСУ

За словами міністра оборони, становлення Сил спеціальних операцій відбувається в непростих умовах, оскільки Сили створюють практично з нуля

Міністр оборони Степан Полторак заявляє, що становлення Сил спеціальних операцій Збройних Сил України відбувається в непростих умовах, але їх вже боїться ворог, повідомляє УНІАН.

"У непростих умовах відбувається становлення Сил спеціальних операцій. У непростих умовах, тому що перед вами стоїть завдання створити ці Сили спеціальних операцій практично з нуля", – сказав Полторак у своєму виступі під час урочистих заходів з нагоди першої річниці створення Сил спеціальних операцій у навчально-тренувальному центрі ССО ЗСУ у Бердичеві.

"Ви вимушені на марші міняти структуру, міняти систему підготовки, відбору, навчання для того, щоб здобути бойові спроможності", – зауважив Полторак.

Він наголосив, що мало хто, а особливо противник, розраховував на те, що "за рік ви станете тими, яких бояться".

"Боїться ворог і поважають люди в Україні", – додав міністр.

Він також нагадав, що за рік було проведено величезну роботу. В першу чергу йдеться про створення законодавчих документів, які регламентують діяльність Сил спеціальних операцій. Крім того, було створено органи військового управління командування ССО.

"Практично сформовано у повному обсязі всі частини і підрозділи сил спеціального призначення. Почали працювати на всю потужність сили інформаційного впливу. Також я хотів би сказати, що дуже успішно працює сьогодні система відбору кадрів для Сил спеціальних операцій", – зауважив Полторак.

Крім того, він зазначив, що сформовано військові частини, управління та забезпечення навчального процесу. Серед іншого міністр оборони констатував, що відбувається оснащення сучасними зразками озброєння і техніки.

Полторак повідомив, що сьогодні йому доповіли про необхідний фінансовий ресурс для завершення будівництва гуртожитків для інструкторів, постійного складу і тих, хто прибуває до центру на навчання і, за його словами, наступного тижня гроші почнуть надходити на рахунки для того, щоб швидко цю проблему вирішити.

"Грошове утримання цього року у вас значно змінилося", – зазначив Степан Полторак і додав, що було ухвалено рішення до Дня Сил спеціальних операцій кожному військовослужбовцю, який проходить службу, видати грошову нагороду у розмірі 1 тис. грн.

Як повідомляв 5.UA, сьогодні, 29 липня, Україна відзначає День Сил спеціальних операцій Збройних Сил.

Сили АТО провели військові навчання із дистанційного розмінування – фото

/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
У Туреччині в готелі з туристами сталася пожежа – евакуйовано 400 людей
Наступний матеріал
У Миколаєві затримали іноземця, який знімав "фільми для дорослих" за участю неповнолітніх
Loading...

Україна відзначає День Сил спеціальних операцій ЗСУ

Боєць ЗСУ: Переможемо, відбудуємо Донбас всією Україною

Від "візуальної гордості" до бійців-професіоналів: 36 бригада морпіхів святкувала річницю заснування

Кулеметник ЗСУ та його "М'ясорубочка": чим потішив український захисник

Полторак заявив, що наразі бойовики не готуються наступати

Полторак і Гройсман привітали із Днем українських миротворців