5.ua

Білоцерківські освітяни передали на Донбас 4 тонни харчів

  4 тонни харчів передали освітяни Білоцерківського національного аграрного університету для мешканців Сходу. Усе – власного виробництва і вирощено руками студентів.


  У мішках – борошно, гречка, пшениця та горох. Усе з власних господарств. Підтримати військових і цивільних закликають і решту аграрних установ. Їх в Україні 18.

  Тим часом, в Білоцерківському університеті триває набір першокурсників. А от для мешканців Донецької та Луганської областей вступна кампанія розпочнеться лише за два тижні – поки що у тамтешніх випускників триває ЗНО. Про дах над головою вимушених переселенців подбала держава та волонтери. Утім, допомогти випускникам зі Східної України під силу тільки профільному міністерству. Пільги для абітурієнтів з Донеччини і Луганщини не передбачені. Головна умова вступу – високий бал ЗНО. Ректор білоцерківського університету готовий для них прохідний бал знизити.

  За три дні вступної кампанії тут уже прийняли понад тисячу абітурієнтів. Торік конкурс був від 2 до 12 осіб на місце. Утім, переселенців готові прийняти і в серпні. Вакантні місця притримають аж до нового навчального року.

  Завжди раді поповненню і на військовій кафедрі. На плацу перед університетом тренуються перші випускники.

  Усе для фронту, усе для перемоги - освітяни підтримали мешканців Сходу їжею. Нині відправляють для мешканців Слов'янська 4 тонни харчів.

  Олена Махно, Валерій Савицький, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Столичний громадський транспорт обіцяють зробити європейським
  Наступний матеріал
  Київський завод "Більшовик" хоче забезпечити армію бронею
  Loading...