5.ua

Біля Києва пройшли навчання медики-волонтери з усієї країни

  Поблизу Києва відбувся перший етап Всеукраїнських медико-волонтерських навчань. Організатори їх проведення зазначають, що подібні заходи пройдуть у кожному з 490 районних центрів держави. Мета цих навчань – налагодження взаємодії між волонтерськими організаціями та державними структурами у разі виникнення надзвичайних ситуацій.


  Про це 1 жовтня повідомила прес-служба МВС.

  Як стало відомо, рятувальники, медики, правоохоронці та волонтери рятували жертв умовного "теракту", що за легендою навчань стався на автовокзалі м. Обухів, що на Київщині.

  Рятувальники гасили пожежу, розбирали завали, відшукували постраждалих та доправляли їх до місця надання долікарської допомоги. Фахівці ДСНС надавали потерпілим необхідну психологічну допомогу. Працівники медицини катастроф доставляли постраждалих каретами «швидкої» до лікарень. Постраждалого в найбільш важкому стані до медичного закладу евакуювали вертольотом. Фахівці вибухотехнічної служби здійснили обстеження території автовокзалу на той випадок, якщо там ще залишилася вибухівка. 

  Працівники міліції, які прибули на місце пригоди, забезпечували охорону громадського порядку, а також з’ясовували обставини події.

  Добровольці, які пройшли курс навчання першим прийомам рятування життя людини, мали змогу відпрацювати отримані знання на практиці. Представники волонтерського руху "Люди помагають людям" активно допомагали медикам.

  За результатами навчань керівник Державної служби з надзвичайних ситуацій Сергій Бочковський відзначив необхідність проведення таких занять, а також високо оцінив дії їх учасників.

  Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков зазначив, що подібні навчання – не "просто "Зірниця", а ситуація, в яку правоохоронці та рятувальники вже не раз потрапляли у містах на сході України".

  За словами голови МВС, спільні дії волонтерів і державних структур – це відповідь на ту агресію, перед якою сьогодні опинилася Україна. Такі заходи слід провести по всій країні, аби люди розуміли, як потрібно діяти у складній ситуації. Подібні дії мають стати «громадянським злагодженням» подібно тому, як військові підрозділи проходять процес бойового злагодження.

  "Це дуже важливо для нас, як важливо і те, щоб кожен громадянин України розумів: держава, влада, народ України буде захищений у будь-якій непростій ситуації", – підкреслив Арсен Аваков.

  Нагадаємо, СБУ встановила особу та затримала ще одного активіста "Антимайдану", одного з учасників заворушень 2 травня ц.р. у м. Одеса, які призвели до чисельних жертв серед людей.

  Раніше повідомлялось, що спеціальна комісія вивчила можливості оборонних підприємств по залученню до технічного забезпечення АТО.
  Попередній матеріал
  Депутат з Данії закликав ПАРЄ виключити Росію з Ради Європи
  Наступний матеріал
  ЦВК затвердила форму бюлетенів для голосування у мажоритарних округах
  Теги:
  Loading...