5.ua

ЦВК затвердила форму бюлетенів для голосування у мажоритарних округах

  Центральна виборча комісія затвердила форму, колір і текст виборчих бюлетенів для голосування на позачергових парламентських виборах 26 жовтня в одномандатних виборчих округах.


  Центрвиборчком встановив, що виборчі бюлетені для голосування в ОВО залежать від кількості кандидатів у народні депутати, зареєстрованих в цих округах. Відповідно до рішення, бюлетені виготовляються за розміром: 6 (кандидатів) - 200 на 200 мм, до 11 (кандидатів) - 200 на 300 мм, до18 (кандидатів) - 200 на 400 мм, до 33 (кандидатів) - 200 на 600 мм, до 50 (кандидатів) - 200 на 800 мм, до 60 (кандидатів) - 200 на 900 мм.

  Текст виборчих бюлетенів для голосування на позачергових виборах в ОВО друкується державною мовою на одному аркуші світло-блакитного кольору лише з одного боку, з використанням видимих та невидимих захисних фарб, які змінюють свої характеристики під дією ультрафіолетового та інфрачервоного опромінювання, графічних захисних елементів, а також із проставлянням номера виборчої дільниці захисною фарбою, що проявляється на звороті бюлетеня.

  Нагадаємо, дострокові парламентські вибори в Україні призначили на 26 жовтня.

  30 вересня Центрвиборчком завершив реєстрацію кандидатів у депутати. Загалом в одномандатних виборчих округах зареєстрували 3468 кандидатів.
  Попередній матеріал
  Біля Києва пройшли навчання медики-волонтери з усієї країни
  Наступний матеріал
  Більше тисячі полонених та заручників звільнили від початку перемир'я - СБУ
  Теги:
  Loading...