Бійці 12-го батальйону тероборони "Київ" отримали допомогу від столичних ПТУ

  Учні та працівники професійно-технічних навчальних закладів м. Києва передали допомогу бійцям 12-го батальйону територіальної оборони "Київ" - речі, необхідні для воїнів у зоні проведення АТО, були зібрані протягом вересня-жовтня 2014 року в рамках акції "Столична профтехосвіта – бійцям АТО".

  Про це 31 жовтня повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації (КМДА).

  "Спільними зусиллями педагогічних та учнівських колективів було зібрано понад 106 тис. грн., на які придбано по 20 комплектів спальних мішків і карематів, шапок і балаклав, теплих спеціальних рукавичок і светрів, комплектів білизни. Бійці 12-го батальйону також отримають необхідне військове спорядження – 3 бронежилети і 3 кевларові каски та 20 комплектів медикаментів. Крім того, учні профтехучилищ власноруч виготовили 14 пічок, лопати, кирки, сокири, а також пошили 40 комплектів теплої білизни. Не менш важливою підтримкою для наших воїнів стануть листи та листівки з теплими словами підтримки, написані столичною молоддю, а також ювелірні вироби у формі тризуба, виготовлені теж власноруч", - повідомили у КМДА.

  Урочиста церемонія передачі необхідних речей на фронт відбулася 29 жовтня біля стін Вищого професійного училища № 25 м. Києва, а 31 жовтня бійці 12-го батальйону територіальної оборони "Київ" вже отримали весь цей вантаж.

  Попередній матеріал
  МЗС України засудило блокування з боку РФ заяви Радбезу ООН, щодо "виборів" на Донбасі
  Наступний матеріал
  Фінляндія значно скоротила експорт до Росії