МЗС України засудило блокування з боку РФ заяви Радбезу ООН, щодо "виборів" на Донбасі

  Російська Федерація 31 жовтня  заблокувала заяву Голови РБ ООН для преси із засудженням незаконних "виборів" на Донбасі, що заплановані для проведення на 2 листопада.


  МЗС України звинуватив ц зв’язку з цим Росію у зриві Мінських домовленостей.

  "У проекті документа підтверджується суверенітет, незалежність та територіальна цілісність України, міститься заклик до усіх підписантів у повній мірі виконувати Мінські домовленості. У цьому контексті вітаються відповідні зусилля України, зокрема прийняття Верховною Радою України Закону "Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей", яким проведення місцевих виборів заплановане на 7 грудня 2014 р", - зазначили у заяві МЗС України про текст заблокованої Росією заяви.

  Також згадується, що у проекті заяви засуджуються заплановані озброєними угрупованнями на 2 листопада «вибори» на сході України, які не лише порушують Конституцію та закони України, але й завдадуть серйозної шкоди Мінським домовленостям.

  "Такими своїми діями в РБ ООН РФ вкотре продемонструвала небажання та неготовність виконувати Мінські домовленості, одним з підписантів яких вона є", - підкреслили у МЗС України.

  Нагадаємо, ГПУ сьогодні оголосила підозру терористам Гіркіну та Безлєру.
  Попередній матеріал
  Уряд Угорщини передумав вводити податок на Інтернет
  Наступний матеріал
  Бійці 12-го батальйону тероборони "Київ" отримали допомогу від столичних ПТУ