Безпритульних тварин у Києві вбивають ЖЕКи,- захисники

  Чому в столиці припинили стерилізувати безпритульних собак та куди вони зникають з вулиць Києва? Відповіді на ці питання під стіни мерії прийшли шукати захисники захистники тварин.

  За словами голови Товариства захисту тварин Шевченківського району Тетяни Швець, міська програма стерилізації безпритульних тварин цьогоріч не працює. Стерилізують собак громадські об`єднання за власний кошт. Натомість почастішали випадки отруєння тварин-безхатченків.

  За підрахунками активістів, кількість собак зменшилася ледь не в шість разів. Їх вбивають зумисно ЖЕКи за вказівкою міської влади, - переконані у Всеукраїнському об`єднанні зоозахисних організацій.
  Захисники тварин:
  - Тих собак, яких ми у минулому році стерелізували і прилаштовували, зарах їх просто виловлюють відправляють в комунальне підприємство, те, що в Бородянці. І коли ми дізнаємося про це, туди їдемо - цих собак вже не знаходимо.

  - Они мотивируют тем, что убивать надо, так как нет денег. Конечно никто не признается, но убивают. Мы находили трупы, свидетелей, выезжает комунальное предприятие с 12 до часу ночи. Через час возввращаются и собирают собак.

  У мерії визнають, що на Програму стерилізації безпритульних тварин грошей немає. Однак причетність комунальних служб до отруєння собак виключають.

  Попередній матеріал
  Лікарні Києва готові до опалювального сезону
  Наступний матеріал
  9 хвилинами мовчання вшанували пам`ять Георгія Ґонґадзе
  Теги: