Азаров перевірив дитячу оздоровницю на Київщині

  18 дитячих оздоровниць Київської області до першого червня перевірятиме санстанція та пожежники. Перший рейд на одній з баз відпочинку влаштував прем`єр-міністр України.

  Табір зустрів Миколу Азарова причепуреною територією та свіжопофарбованими лавками. Утім, голова уряду запевнив - про свій візит попередив керівництво бази відпочинку лише за день до приїзду. У профільній службі Київської області повідомили - цьогоріч на оздоровлення дітей витратять майже 135 мільйонів гривень. Два десятки таборів відпочинку запрацюють вже за тиждень за умови, якщо витримають усі перевірки на безпечність перебування дітей.

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Була селекторна нарада, було доручення нашого Президента в 10-денний термін санстанціям, органам державної влади, перевірити готовність усіх таборів. І тому обов`язкво і вода, і кухня, і столова, і туалети - і в цілому, приміщення, де будуть відпочивати діти - вони повинні бути готові".

  Сергій Андріяш, начальник служби у справах сім`ї та молоді КОДА: "Зараз триває період підготовки, об`їзди всіх оздоровниць. Вони вже проведені, і не пізніше, ніж за 10 днів до початку роботи табору - віддаються остаточні документи дозволу. Тобто, напередодні відкриття табору проходить іще одна перевірка готовності і видання санітарних паспортів".

  Попередній матеріал
  КМДА хоче заборонити гей-парад і акції його противників
  Наступний матеріал
  На Співочому полі закінчують підготовку до виставки "Зелені авто" [відео]
  Теги:
  Loading...