Металургія
Металургія censor.net.ua

Автоматизація і штучний інтелект: керівник металургійної компанії розповів, які зміниться галузь за 20 років

  Читайте по-русски
  Інженери-металурги "у чистому вигляді" стануть "минулим століттям", переконаний Риженков

  Завдяки автоматизації та модернізації виробничих процесів уже за 10 років компанія "Метінвест" акцентуватиме не на кількості випущеної продукції, а на підвищенні її доданої вартості, заявив в інтерв'ю журналу Forbes гендиректор компанії Юрій Риженков. Про це пише УНІАН.

  Він зазначив що у майбутньому компанія працюватиме над підвищенням доданої вартості, а не над збільшенням обсягів продукції.

  Риженков також уточнив, що з придбанням Дніпровського меткомбінату кількість працівників компанії "Метінвест" зросла на 10 тисяч і тепер налічує 90 тисяч осіб.

  "Думаю, максимум 60 тисяч (буде працювати через 10 років – УНІАН). Ми автоматизуємо виробництво. Доменними печами керує штучний інтелект, ситуацію на ГЗК відстежують дрони", – прогнозує керівник компанії.

  Він передбачає, що остаточно металургія перейде на нові технології за 20-30 років, тож і покоління металургів буде вже геть іншим. Відповідно, профіль людей, які прийдуть у компанію протягом цих десятиліть, теж стане іншим, каже Риженков. Він поснює, що з цих міркувань компанія запустила технічний університет "Метінвест Політехніку".

  "Нам не потрібні інженери-металурги в чистому вигляді. Це минуле століття. Нам потрібні люди, які володіють інформаційними технологіями, з глибоким знанням металургії. Якщо ви подивитеся на наші нові об'єкти, наприклад, на "Стан-1700", який ми запустили 1,5 роки тому, то побачите, що там все управляється мишкою", – сказав він.

  Попередній матеріал
  Зеленський підписав указ про помилування 31 засудженого військового
  Наступний матеріал
  Третьякова в чаті "слуг" позловтішалася через смерть Полякова – "ЄС" вимагає зняти її з посади голови комітету
  Теги:
  Loading...