ОПЗЖ
ОПЗЖ 5 канал

Антиукраїнська діяльність ОПЗЖ загрожує безпеці міст на півдні і сході України – експерти

  Читайте по-русски
  На думку політологів, переважна більшість українців схвально сприйняла санкції проти ОПЗЖ

  Політологи називають рішення керівництва держави про введення санкцій проти Медведчука безпрецедентним і таким, що відповідає інтересам держави. Але в той же час зазначають, що особливо небезпечною лишається діяльність ОПЗЖ в зонах та містах, де ворожа пропаганда має відчутний вплив на російськомовне населення – Маріуполь, Харків, Слов’янськ Одесу. Про це повідомляє "24 канал".

  "Це партійна структура, яка ввійшла у політичні сепаратні стосунки з керівництвом держави агресора. Є усі підстави підозрювати і стверджувати, що йде ретрансляція ідей, в яких зацікавлені їхні політичні партнери – Кремль. На рівні політичному я абсолютно підтримую таке рішення", – сказав політолог Олесь Доній.

  Політолог Володимир Фесенко також вважає, що це рішення відповідає громадській думці і повністю є обґрунтованим, пише джерело.

  Як нагадують експерти, саме нинішні представники ОПЗЖ свого часу голосували за закони проти Революції Гідності, підтримували окупантів і ховались, коли втік Янукович. Сьогодні ж ця політична сила будує свою кампанію на візитах Бойка-Медведчука в Москву і "спорудженні" прямих телевізійних мостів із кремлівським пропагандистськими каналами.

  Хоча чимало представників політсили є одіозними, вони і досі мають вплив у східних регіонах і шкодять інтересам держави, кажуть експерти. І додають, що необхідність протистояти п’ятій колоні – це прямий обов`язок влади.

  "Саме зараз у цій конфліктній ситуації ще більш наочно підтверджується, що це проросійська політична сила – всі ці зв’язки з ОРДЛО, всі медійні зв’язки з Росією. Що буде далі?", – сказав Володимир Фесенко.

  За оцінками політологів, ОПЗЖ зраджує інтереси країни та пропагує "руський мир". Найбільшими його прихильниками, окрім Медведчука, називають Рабіновича, Столара, Киву, Кузьміна, Шуфрича та Королевську. Проти них та інших одіозних політиків мають бути так само запроваджені санкції, переконані представники проукраїнських політичних сил.

  "Ми вважаємо це дуже хорошим маркетинговим кроком, який показує, що президент здатен на чіткі і сильні кроки, які показують всьому світу його позицію",
  – сказала народна депутатка України Кіра Рудик.

  На думку політологів, переважна більшість українців схвально сприйняла санкції проти ОПЗЖ. Позитивно оцінила їх і міжнародна спільнота. Тепер залишається побачити, наскільки ефективним буде цей санкційний режим і чи підпадуть під нього інші антиукраїнські сили.

  Попередній матеріал
  У столиці за минулу добу коронавірус подолали майже 1300 киян
  Наступний матеріал
  У ВООЗ повідомили, на скільки зменшилася кількість випадків COVID-19 у світі за тиждень
  Теги:
  Loading...