Андрій Шевченко відкрив стадіон для школярів на Оболоні

  Новий стадіон відкрили у школі, де розпочалася футбольна кар`єра Андрія Шевченка. Свято відвідав капітан збірної України.

  На відкритті оновленного стадіону у 216-й школі - уся увага прикута не до футбольного поля, а до колишнього учня - Андрія Шевченка. Саме бажання побачити кумира зібрало спортивних дітлахів Оболонського району.

  Діти: "Ну, тому, що він звезда футболу".

  Діти: "Зірка футболу".

  Діти: "Футболіст, який досяг у футболі, досяг багато-багато успіхів".

  Діти: "Лучший футболіст "Динамо".

  Тренери ж радіють новому стадіону. Адже у місті футбольних полів зі штучним покриттям для дітей навіть десятка не назбирається. Пояснюють - тепер їхні підопічні зможуть більше зосереджуватися на самій техніці гри.

  Ігор Ніколаєв, шкільний тренер: "Перевага у тому, що вони працюватимуть з м`ячем. Коли погане поле, м`яч треба приборкувати і виходить довший процес навчання. А тут - набагато швидше і можна робити ставку на техніку, чого у нашому футболі не вистачає".

  У тому, що таких футбольних полів у Києві замало - погоджуються і у міській адміністрації. Тому голова КМДА оголосив про початок кампанії із відновлення шкільних та дворових спортивних майданчиків.

  Олександр Попов, голова КМДА: "Таку широкомасштабну програму реалізувати лише за державні кошти буде неможливо, тому сьогоднішній приклад, коли є ініціатива відомого футболіста - приклад для майбутніх нових проектів, є підтримка місцевих органів влади і є результат - приклад для майбутніх нових проектів".

  Футбольний стадіон оновили коштом благодійників: Андрія Шевченка та одного зі світових виробників спорт-товарів. Капітан національної збірної з футболу пообіцяв, що не не останні зміни в Оболонській школі. Каже, уже найближчим часом її чекають нові сюрпризи.

  Андрій Шевченко, капітан національної збірної з футболу: "Повернутися після довгих років, сюди на рідну землю, на рідний стадіон, на якому я починав ще дитиною -  дуже приємно. Дворові стадіони -  це найкращі спогади моєї молодості".

  Новим стадіоном залишилися задоволеними усі. А от наймолодші учасники свята пішли засмучені. Через обмежений час Андрій Шевченко так і не влаштував для них автограф-сесії.

  Наталя Новосядла, Володимир Балдіс, 5 канал.

  Попередній матеріал
  КМДА не каратиме уболівальника за зламане дерево на Хрещатику
  Наступний матеріал
  Мешканці Троєщини скаржаться на несанкціонований ринок
  Теги: