Анатолій Присяжнюк представив нового голову Києво-Святошинської РДА

  Нового керівника представили на Київщині. Відсьогодні посаду голови Києво-Святошинської райдержадміністрації обійматиме Олександр Заєць.

  Останні два роки він працював у Київській облдержадміністрації. Тепер, обіцяє - наводитиме лад у районі. Передусім, новоспечений керівник обіцяє збільшити кількість робочих місць у містах та селах області завдяки залученню нових інвестицій.

  Анатолій Присяжнюк, голова Київської облдержадміністрації: "Я впевнений, що з його приходом багато чого покращиться. Повірте, сьогодні показники економічні покращуються, але є цілий ряд проблем бездушного такого відношення до людей. Основне завдання - зробити так, щоби люди владі довіряли. Якщо людина звертається до влади, то ми повинні все зробити, щоби питання вирішилось. Даже те, яке не вирішується".

  Олександр Заєць, голова Києво-Сятошинської РДА: "Необходимо посмотреть на те проблемы, которые существуют на местах, и узнать о них не у себя в кабинете от этих же глав, а, наверное, посмотреть на месте. И как их можно решить, чем можно людям помочь. В некоторых селах нет даже воды, с некоторых мест нет транспортного сообщения с Киевом. Очень много вопросов".

  Попередній матеріал
  Провладний і опозиційний мітинги на Майдані до Дня Свободи
  Наступний матеріал
  ЗМІ: Євлаху вдалося уникнути кримінальної відповідальності
  Теги: