Вантажні напіввагони
Вантажні напіввагони Фото з відкритих джерел

Американська торговельна палата не підтримала нові тарифи УЗ на вантажоперевезення – Вовк

Читайте по-русски
Фахівці АТП підрахували, що пропозиція "Укрзалізниці" збільшити тарифи істотно підвищить і витрати компаній – на понад 10 млрд гривень

Американська торговельна палата наполягає на створенні робочої групи з питання збільшення "Укрзалізницею" тарифу на вантажоперевезення на 14,2% у 2019 році. Про це підчас наради у Державній регуляторній службі заявив представник АТП Сергій Вовк, передає OBOZREVATEL.

За словами Вовка, фахівці торговельної палати підрахували, що пропозиція УЗ збільшити тарифи істотно підвищить і витрати компаній – на понад 10 млрд гривень.

"Пропозиція полягає в тому, щоб вийти на економічно обґрунтований рівень підвищення тарифу з урахуванням реальних витрат вантажоперевізників. Мені здається, ДРС продемонструвала ефективність роботи саме на цій базі. Треба створити окрему робочу групу і в найбільш стислі терміни розглянути питання. Попередньо, що стосується позиції наших членів – ми бачимо збільшення на рівні 7% за 2019 рік з урахуванням того зростання, яке було в минулому році, що загалом відповідає стану УЗ і українського бізнесу", — наголосив Вовк.

Нагадаємо, УЗ планує у 2019 році істотно збільшити тариф на вантажоперевезення.

Попередній матеріал
Брифінг МВС щодо роботи правоохоронних органів у період виборчої кампанії – відео
Наступний матеріал
"Зливав" дислокацію українських військ: СБУ викрила завербованого ФСБ кримця
Теги:
Loading...