Екологія
Екологія Depositphotos

Активісти вимагають доступу до системи екологічного моніторингу в містах України

  В Україні вкрай необхідно впровадити достовірну, правдиву онлайн-передачу даних про екологічний моніторинг, наголошують екологи

  Активісти, які займаються охороною навколишнього середовища, вимагають в українських промислових підприємств доступ до системи екологічного моніторингу в містах, де вони працюють. Про цю ініціативу написала голова громадського фонду "Екопатруль" Тетяна Лампика на своїй сторінці в Facebook.

  Вона підкреслила, що в Україні вкрай необхідно впровадити достовірну, правдиву онлайн-передачу даних про екологічний моніторинг. Це дозволить обробляти і аналізувати їх для формування вимог до промислових підприємств на всіх рівнях.

  За словами Лампік, тільки свідчення сертифікованого обладнання буду прийняті контролюючими органами. Однак поки Міністерство екології та природних ресурсів України тільки думає над цим питанням, в державі відбудовується система громадського екологічного моніторингу.

  "Тому ми зібрали підписи в Маріуполі для звернення до "Метінвесту" з вимогою: надати вільний доступ до системи екологічного моніторингу всіх металургійних підприємств холдингу в Кривому Розі, Запоріжжі, Маріуполі. Аналогічні запити ми направимо всім промисловим підприємствам (DCH, Arcelor, Interpipe, Ferrexpo). Запит направимо офіційно, з кур'єром", - написала еколог.

  Попередній матеріал
  Захист пасажирів у таксі: Google Maps тестує нову функцію
  Наступний матеріал
  Забруднення річки Рось: на місці аварії кількість гербіцидів перевищує норму в 200 разів – подробиці
  Теги:
  Loading...