hellasforce.com

95% інвестицій з України припадає на Кіпр – ЗМІ

  Серед галузей, які інвестують кошти за кордон, – харчові компанії, компанії гірничопромислового комплексу і агрокомпанії

  Згідно із дані Держстату, Україна інвестувала в акціонерний капітал іноземних компаній близько $6,3 млрд. При цьому, за останні 5 років спостерігається скорочення інвестицій за кордон. Пов'язано це із погіршенням макроекономічної ситуації в країні, вважає економічний експерт Борис Кушнірук, передає "112 Україна"

  Варто відзначити, що 95% інвестицій з України припадає на Кіпр. Серед галузей, які "реально інвестують кошти за кордон", – харчові компанії, компанії гірничопромислового комплексу і агрокомпанії.

  Зі слів Кушнірука, вихід українських компаній на ринки інших країн та інвестування за рубіж – це позитивний момент в оцінці українського бізнесу.

  "Сам факт того, що великий бізнес, а ми вважаємо, що йдеться про дуже великий бізнес, розширює свій вплив і виходить на ринки західних країн, у цьому нічого поганого немає. Це насправді говорить про те, що вони достатньо потужні для того, щоб мати можливість розширювати свій вплив і свої можливості", – зазначив він.

  Експерт наголошує, вихід з інвестиціями на іноземні ринки можливий тільки якщо бізнес буде впевнений у якості продукції.

  "Ще один вид інвестицій, коли купуються певні сировинні можливості. Наприклад, як "Метінвест" купував у США і в Європі. Тому тут є й інший варіант, коли закуповується там виробництво, можна туди поставляти напівфабрикати і там переробляти. Або навпаки, закуповувати сировину. Вугілля, наприклад. Вони там закуповують коксівне вугілля і везуть його в Україну", – навів приклад економіст.

   

  Попередній матеріал
  Верховна Рада офіційно висуває Олега Сенцова на Нобелівську премію миру – Парубій
  Наступний матеріал
  Міноборони розпочало будівництво залізобетонних сховищ для боєприпасів
  Теги: