Gonet.tv
Gonet.tv Gonet.tv

"5 канал" тепер можна безкоштовно дивитися на території всього Євросоюзу

Читайте по-русски
Для отримання сигналу потрібен тільки доступ до інтернету – достатньо лише 3 Мбіт/с

Українське телебачення у Європі – відтепер безкоштовне. Такий щедрий подарунок для своїх абонентів зробив чеський провайдер онлайн-телебачення через Gonet.tv.

Для отримання сигналу Gonet.tv потрібен тільки доступ до інтернету. Достатньо лише 3 Мбіт/с – і ви отримуєте стабільні звук та зображення на всій території Євросоюзу. Ви можете насолоджуватися улюбленими телепрограмами та фільмами на будь-якому пристрої: смартфоні, ПК, планшеті або смарт-телевізорі.

Директор Gonet.tv Павел Горецькі розповів, чому компанія ухвалила рішення про безкоштовні послуги для українців у Європі: "Через війну з росією багато українців зараз відірвані від своїх рідних та домівок. Від батьківщини, її традицій і культури. Ми розуміємо, що вони втратили своє звичне життя, і хочемо допомогти. Тож пропонуємо тут і зараз знову відчути Україну в її телевізійній версії. Відтепер українські глядачі безкоштовно можуть дивитися улюблені розважальні шоу, новини, фільми, серіали, документальні програми рідною мовою. Бачити та чути улюблених ведучих, акторів, співаків, спортсменів..."

Gonet.tv
Gonet.tvGonet.tv

Gonet.tv – єдиний провайдер, що транслює найбільшу кількість українських телеканалів в Європі. Наразі доступні 32 канали, і компанія планує поступово збільшувати їхню кількість. У пакеті є лідери українського телепростору: 1+1 International, ICTV, "Новий канал", "Квартал ТВ", СТБ, Інтер+, "UA:Перший", "5 канал", "Прямий", а також інші. Для прихильників спорту пропонуються програми та трансляції змагань на Xsport+, а для меломанів – музика на М1 та М2.

Павел Горецькі додає: "При створенні українського пакета особливу увагу ми приділили дитячим програмам, адже у Європі зараз багато жінок, які змушені рятувати життя своїх дітей. Зараз ми пропонуємо мультфільми українською мовою на Niki Junior та Niki Kids. А також плануємо підключити ще кілька дитячих каналів".

Разом з українськими каналами також є можливість дивитись і місцеві. Це може допомогти з адаптацією в новій країні, дасть змогу швидше опанувати нову мову, вивчити місцеві традиції та дізнатись, чим живуть люди навколо. Також Gonet.tv пропонує понад 200 фільмів українською з відмінною якістю та звуком.

Ще одна перевага – це сучасні та зручні технології для комфортного перегляду у зручний час. Адже відео можна зупиняти, записувати та відтворювати з 30-денного архіву. Безкоштовний період для перегляду українського телебачення триватиме щонайменше до кінця цього року.

Тож приєднуйтесь до Gonet.tv вже сьогодні! Завітайте на сайт https://www.gonet.tv/ua і вам безкоштовно гарантоване розмаїття контенту задля вашого зв'язку з Україною та розвитку на новому місці!

Попередній матеріал
На нашому YouTube-каналі вже 2 млн підписників – дякуємо, що ви з нами!
Наступний матеріал
"Від вашого столу – ворогу в пику": як "5 канал" за лічені дні допоміг військовим Донецького напрямку
Теги:
Loading...