25 автомобілів вручили неповносправним у Київській області

  Двадцять п`ять автомобілів вручили неповносправним у Київській області.

  Автівки отримали ветерани Великої Вітчизняної війни та ліквідатори аварії на Чорнобильській АЕС. Більшість із них чекали своєї черги понад 20-ть років. Цьогоріч в області планують вручити автівки іще двом сотням неповносправних. Торік в області автомобілі отримало 180 інвалідів першої та 2-ї груп. Нині у черзі на автомобіль перебуває приблизно 6ть тисяч мешканців Київщини.

  Марія Федорець, інвалід першої групи: "Так як в нас в сім`ї 2 інваліди, ще й дитина - інвалід. Так нам без автомобіля було дуже важко. А хто буде їздить? Чоловік буде їздить".

  Микола Анишенко, інвалід другої групи: "Скільки я чекав? 18 год, я на другій рупі інвалідності. Я вже махнув рукою, як говорять, на неї. А тут в четвер визвали, сьогодні - получив".

  Анатолій Присяжнюк, голова КОДА: "Рік розпочався, що виділили були кошти і ми придбали, сьогодні ми вручили 25 автомобілів. Тому на цьому хупинятися не будемо, кожен місяць в нас розписано, скільки буде виділятися коштів, скільки автомоблів ми будемо вручати такій категорії людей".

  Попередній матеріал
  Швидка в Києві прибуває на місце виклику за 10 хвилин
  Наступний матеріал
  Замість солі вулиці Києва поливатимуть реагентом на ацетатній основі
  Теги:
  Loading...