5.ua

147 неповнолітніх нині перебуває на обліку для ВІЛ інфікованих дітей та молоді

  147 неповнолітніх нині перебуває на обліку міського правобережного центру для ВІЛ інфікованих дітей та молоді.

  Вісімдесят з них мають позитивний ВІЛ-статус. За словами директора центру Людмили Пілявської, саме адаптація до хвороби та розуміння необхідності прийняття антиретровірусної терапії є основним завданням такого закладу. Крім того, в центрі проводять роботу з родинами, де виховуються ВІЛ позитивні діти. Таких центрів в Україні нині сім. Два з них знаходяться у Києві.  

  Людмила Пілявська, Директор Київського міського правобережного центру для ВІЛ-інфікованих дітей та молоді: «В центре работают специалисты, которые оказывают нужную социальную помощь. Это и группы раскрытия статуса и группы самопомощи. Все сделано для того, чтобы ребенок развивался полноценно».

  Марія, бабуся вихованця центру: «То что им не хватает в семьях, то что мы не всегда можем их вот так вот повести, где их принимают с любовью».

  Віктор Корж, заступник голови КМДА: «Сьогодні президент і влада роблять активні рухи щодо створення умов фінансування, створення нормативно-правової бази без якої сьогодні всі ці люди будуть відчувати щодня як мінімум незручності».

  Попередній матеріал
  «Київенерго» не встигло завершити ремонт труб до офіційного старту опалювального сезону [відео]
  Наступний матеріал
  Центр соцзахисту у м. Березань готовий прийняти людей, які потребують допомоги
  Теги:
  Loading...