10% колишніх гральних закладів пішли в тінь (репортаж)

  Столичні гральні заклади - на роздоріжжі. Їхня десята частина пішла у підпілля і продовжує нелегально приймати азартних клієнтів. Решта ж - пакує валізи. У приміщеннь, де раніше були однорукі бандити, тепер нові орендарі. Замість гральних автомаів - продовольчі та промислові товари.

  Замість одноруких бандитів - прилавки з м`ясом. У приміщення на Бальзака, 94 - тепер нові орендарі. 

  Місцеві жителі таким змінам радіють. Раніше по свіже м`ясо доводилося іздити в інші райони. Тепер усе під рукою. Але головне - жити стало спокійніше без сумнівного сусідства . 

  Так само змінило призначення приміщення на розі вулиць Мельникова і Глибочицької. Замість закликів перевірити свою фортуну - реклама текстиль. Однак, у комітеті по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією такі зміни називають швидше винятком, аніж правилом. Адже за результами їхнього рейду ще близько 10% столичних гральних закладів досі працюють нелегально . 

  Серед таких порушників - зала гральних автоматів на вулиці Мечникова та підпільне  казино у Печерському районі. Їхню незаконну діяльність викрила податкова міліція. Фахівці підрахували: один гральний автомат щодоби приносить понад 2 тисячі гривень чистого прибутку. На нелегалів чекає штраф розміром у вісім тисяч мінімальних зарплат та конфіскація усіх гральних автоматів. Однак такі санкції поки що лякають не всіх. 

  Світлана Рябошапка, Іван  Головач та Олександр Котєльніков, 5 канал 

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (6.11Мб)

  Попередній матеріал
  Відкрито виставку пам`яті художника Івана Гайдука
  Наступний матеріал
  У Києві 3 ДТП з чотирма загиблими за одну ніч
  Теги:
  Loading...