В США розроблено відеореєстратор для стрілецької зброї

  В Каліфорнії розпочато тестування єдиної інтелектуальної мережі для поліцейської зброї. Згідно із заявою компанії-розробника Yardarm Technologies, пристрій вже проходить польове тестування за участю співробітників поліції.


  Про це повідомляється на сайті компанії-розробника.

  Як зазначено у повідомленні, компактний сенсор Yardarm легко монтується безпосередньо в корпус зброї. Пристрій відсилає в командний центр дані про своє місцезнаходження, а також передає сигнал тривоги, якщо пістолет дістали з кобури або натиснули на гачок.

  Ця технологія покликана допомогти внутрішнім розслідуванням: пристрій запам’ятовує інформацію про те, куди спрямовано ствол, щоб командування згодом могло оцінити доцільність пострілу в наявній ситуації.

  Сенсор Yardarm підключається через Bluetooth до смартфону офіцера, після чого відсилає сигнал на сервера компанії, згодом  інформація у зашифрованому вигляді відправляється в поліцію, де керівництво зможе в реальному часі спостерігати місцезнаходження і стан всієї внесеної до бази зброї.

  "В Yardarm Techologies працює лише 10 осіб, але компанія вже встигла налагодити відносини з поліцією Техасу і Каліфорнії. Підключивши вогнепальну зброю до хмарних серверів, ми надамо поліції технології, що поліпшать безпеку і операційну ефективність офіцерів, а також збільшать довіру громадян", – заявив віце-президент Yardarm  Джим Шафф

  Yardarm Technologies існує на ринку лише 18 місяців, але вже отримала інвестиції у розмірі $ 1,5 млн. і встигла змінити свій профіль. Спочатку компанія планувала використовувати сенсори для  приватної зброї, щоб власник міг заблокувати вкрадений пістолет просто через смартфон. Втім, Національна стрілецька асоціація США зустріла цю ідею неприязно, мовляв така технологія з часом призведе до тотального контролю уряду над зброєю у громадян.
  Попередній матеріал
  Російський рубль оновив історичний рекорд падіння
  Наступний матеріал
  Польща перекидає додаткові війська на свій східний кордон