Російський рубль оновив історичний рекорд падіння

  Рубль оновив абсолютні мінімуми на торгах 27 жовтня через локальний попит на валюту в умовах західних санкцій, спекуляцій на інтервенції Центробанку, а також на тлі падіння світових цін на нафту, не знайшовши значимого позитиву у факті підтвердження інвестиційного рейтингу Росії агентством S&P.


  Про це пише "Reuters".

  Зокрема повідомлено, що корпораціям і банкам в четвертому кварталі необхідно заплатити номінально 55 мільярдів доларів зовнішніх позик та відсотків, з них майже дві третини виплат припадає на грудень за малої ймовірності скасування санкцій, які перекрили рефінансування боргу за кордоном і що змусили звернутися до купівлі валюти на внутрішньому ринку за рублі.

  "Діючий механізм валютних інтервенцій ЦБ, провокуючи в поточних умовах спекулятивну покупку валюти, тим не менш, виконує свою основну функцію - згладжує ослаблення рубля за низької поточної частки експортних продажів, оскільки багато компаній-експортерів також обтяжені зовнішніми боргами без можливості знайти кошти за кордоном, через що намагаються продавати мінімально можливі обсяги виручки за рублі", - зазначається у повідомленні агенції.

  Як стало відомо, російський рубль на 17.45 год. подешевшав до 42,22 за долар США і до 53,65 - за євро (втрачаючи 31 і 59 копійок відповідно).


  Зараз коридор може розташовуватися між відмітками 38,40 і 47,40 проти 38,05-47,05 до відкриття торгів, і для 35-копійчаного підвищення регулятор витратив близько 2,5 мільярда доларів, враховуючи інтервенції, накопичені з моменту останнього п'ятничного підвищення коридору.
  Попередній матеріал
  Результати виборів: опрацьовано 77,25% протоколів
  Наступний матеріал
  В США розроблено відеореєстратор для стрілецької зброї