5.ua

У Запоріжжі презентували новий двигун для гелікоптера МІ-2

  У Запоріжжі успішно пройшли перші випробування гелікоптера МІ-2 з новим двигуном "Мотор Січі" - АІ450М, завдяки чому легкий багатоцільовий гелікоптер, розроблений ще в 60-і роки минулого століття, знайшов друге народження.


  Про це повідомляє Укрінформ 7 липня.

  "Окрім двигуна потужністю в 460 кінських сил, в МІ-2 частково встановлена нова авіоніка, що кардинально відрізняє його від старого зразку техніки. Це абсолютно інша машина за всіма характеристиками:  шуму, паливної економічності на висоті, вантажопідйомність стала в рази вище. Максимальна швидкість - 250 км. на годину", - розповів Укрінформу начальник цеху остаточної збірки Максим Саржевський.

  Як зазначив президент АТ "Мотор Січ" В'ячеслав Богуслаєв, "наш гелікоптер робитиметься в Запоріжжі і у Вінниці. Він унікальний тим, що може застосовуватися як пасажирський, навчальний, транспортно-санітарний, сільськогосподарський, зв'язковий, патрульний, рятувально-транспортний засіб. І зможе літати без ремонту як мінімум 12 років".

  За словами Богуслаєва, зразок уже зацікавив провідні компанії Європи.

  Він також повідомив, що цієї осені апарат візьме участь у чемпіонаті світу з вертолітного спорту, який пройде в Польщі, що, на думку фахівців, створить новий виток популярності МІ-2.  Попередній матеріал
  Держстат порахував інфляцію за перше півріччя 2014 року
  Наступний матеріал
  Миколаївський тепловозоремонтний завод готує броньовані "КамАЗи" для українських військових
  Теги:
  Loading...