Репортаж про альтернативні методи видобування газу (ВІДЕО)

  Чи є життя без імпортованого газу - намагалися з`ясувати кореспонденти "5 каналу". Виявляється енергоресурси - справа фантазії та науки. Дивуйтеся. Зараз ви побачите з чого можна робити паливо.

  За складними газовими суперечками українських та російських політиків брати Родіонови з Одещини спостерігають без хвилювання. Петро та Анатолій вже давно самі видобувають газ і майже задарма опалюють родинний будинок. Родовище розташоване просто посеред двору. Ще вісім років тому, задовго до різкого подорожчання палива, винахідники змайстрували агрегат, що виробляє газ з непотребу. У піч, де постійно триває процес бродіння, іде все, що потрапило під руки: від зіпсованих харчів до побутового сміття та соломи. Та все ж найкращим джерелом енергії є тваринний послід, кажуть місцеві газові магнати. І на око визначають, скільки кубів блакитного палива може дати їхня корова.

  Рівненський винахідник Анатолій Сінозацький від високих цін на газ рятується за допомогою пластикових пляшок та картопляного лушпиння. Не покладаючись на київських високопосадовців, чоловік запровадив власну енергетичну програму. Він вигадав пристрій, що з відходів здатен виробити не лише газ, а й нафту та вугілля. Тепер з комунальними рахунками більше проблем не має.

  Українців, що в домашніх умовах вигадують альтернативні джерела енергії, можна зустріти чи не в кожному регіоні. Нетрадиційні технології, які могли б зменшити залежність житлово-комунального господарства та промисловості від газу, не раз пропонували чиновникам винахідники з Київщини, Миколаєва, Івано-Франківщини, Львівщини, Закарпаття. Утім пропозиції простих людей так і залишаються без відповіді. Зазвичай, їхніми винаходами більше цікавляться іноземці.

  Леся Кешеля, 5 канал

  ***

  ЗАВАНТАЖИТИ ВІДЕОСЮЖЕТ (7.63Мб)

  Попередній матеріал
  У Німеччині страйкують працівники сфери обслуговування
  Наступний матеріал
  У Києві презентували книгу Івана Дзюби "Тарас Шевченко. Життя і творчість" (РЕПОРТАЖ)
  Теги:
  Loading...