5.ua

"Південмаш" розробив ракетний комплекс "Коршун-2", який ефективніше за російського "Іскандера"

  На міжнародній військовій виставці "Зброя та Безпека -2014" (проходила у Києві) було представлено проект від  ДП "КБ"Південне" оперативно-тактичного ракетного комплексу (ОТРК) "Коршун-2". За своїм призначенням та тактико-технічними характеристиками новий український комплекс схожий на ракету Р-500 російського комплексу ОТР "Іскандер-М", але більш сучасний та ефективний ніж російська зброя.


  "Розробка систем ракетно-реактивного озброєння на замовлення Міністерства оборони України залишається основним пріоритетом для ДП "КБ"Південне". Так на даний момент йдуть роботи з проектування і створення нового багатофункціонального ракетного комплексу, для оснащення збройних сил України. Комплекс буде використовувати перспективну крилату ракету, розроблену на базі проекту "Коршун", для ураження наземних цілей", - зазначили у прес-службі підприємства.

  Дуже важливий той момент, що український комплекс з ракетою "Коршун-2" відповідає обмеженням, що накладаються режимом контролю за ракетними технологіями (відповідно до них держави, що володіють ракетними технологіями, не можуть продавати за кордон ракети з дальністю понад 300 км, а маса корисної навантаження ракети не повинна перевищувати 500 кг).

  Розробниками передбачається, що ракетний комплекс "Коршун-2" буде мати масу бойового оснащення в 480 кг, при цьому швидкість польоту ракети складе порядку 0,7-0,8 Маха. Висота польоту нової української крилатої ракети "Коршун-2" буде досягати позначки в 50 км і при цьому матиме можливість вести політ на понад малих висотах огинаючи рельєф місцевості на висотах від 0 метрів. Радіус дії нового ракетного комплексу заявлений в діапазоні 280-300 км.

  "Незважаючи на недостатнє фінансування в 2009-2013 роках КБ "Південне" розробило принципові рішення, спрямовані на вдосконалення технічних характеристик цього ОТРК в основному для експортного варіанту в сфері військово-технічного співробітництва. З огляду на це в Україні є можливості для створення нового власного ракетного комплексу", - підкреслено у повідомленні "КБ"Південне".

  Раніше повідомлялось про те, що військові ремонтники з Рівненщини оперативно забезпечили технікою підрозділи АТО.
  Попередній матеріал
  На Луганщині підліток підірвав на снаряді себе і трьох однолітків
  Наступний матеріал
  Порошенко поскаржився Меркель на ОБСЄ і подякував за допомогу Німеччини
  Теги:
  Loading...