Під Києвом відбувається міжнародний авіасалон

  Авіасалон "Авіасвіт-2010" відкрився сьогодні під Києвом. Про участь у виставці заявили компанії з 32 країн. Втім головними зірками заходу традиційно стали українські літаки марки "Антонов".

  "Авіасвіт-2010". Головна подія авіаційного життя України. Саме тут можна побачити найбльший в світі літак, що називається Ан-225 "Мрія".

  Показові польоти літаків "Антонова" - головна принада заходу. У перший день авіасалону окрім велетня -"Мрії" - у небі над глядачами пронеслися Ан-74, пасажирський лайнер Ан-148 та його новіша модифікація Ан-158.

  А от від Повітряних сил України жодного аса на авіасалон не делегували. Тож подих глядачів перехоплювало від виступу російського пілота на винищувачі Су-30 та групи "Русь" на навчальних літаках "Альбатрос".

  Глядачам демонструють повторення рекорду на найбільшу висоту, яку може набрати гелікоптер. 8 клометрів сто метрів. Так високо може злетіти ще радянський військовий ґвинтокрил Мі-8 після того, як на нього встановили українські двигуни заводу "Мотор-Січ".

  В`ячеслав Богуслаєв, Президент компанії "Мотор-Січ": "У перший день салону стало відомо і про наміри придбати українську авіатехніку. Шість літаків Ан-148 та його модифікацій хоче отримати державна авіакомпанія "Україна". Саме її послугами користуються Президент, Прем`єр та Голова Верховної ради".

  Дмитро Ківа, Президент ДП "Антонов": "На Авіасвіт приїхав Президент російської Об`єднаної авіаційної корпорації. Саме з цією компанією українська влада планує інтегрувати вітчизняний авіапром".

  Дмитро Колесніков, міністр промислової політики: "Авіасалон працюватиме до понеділка. На вихідних подивитися на польоти та оглянути експозиції зможуть всі охочі. Вхід до гостомельського летовища буде вільним".

  Олександр Аргат, Денис Ковальов, 5 канал

  Попередній матеріал
  Американські астрономи відкрили нову планету
  Наступний матеріал
  Відбулись переговори між КНДР і Південною Кореєю
  Теги: