Під Києвом стартував міжнародний аеросалон "Авіасвіт" [відео]

  Під Києвом відкрився міжнародний авіасалон "Авіасвіт". Виставка має на меті презентувати насамперед українських авіаторів, однак участь у ній беруть представники 35 країн. Для підприємств це нагода підписати нові контракти, а для простих глядачів - можливість побачити польоти унікальних літаків, зокрема і найбільшого у світі, Ан-225 "Мрія".

  Можливість побачити в небі найбільший у світі літак - Ан-225 "Мрія" - те, що вирізняє салон "Авіасвіт" від інших аерошоу. Це судно вже поставило безліч рекордів, сьогодні - ще один. На його борту влаштували художню галерею. Представник книги рекордів Гіннеса зафіксував досягнення.

  Літаки "Антонова" - головні учасники льотної програми. Щоправда, порівняно з минулим "Авіасвітом", що проходив позаторік, нових моделей антонівці не представили. Лише модернізований Ан-70 сьогодні вперше здійснив політ.

  Представник КБ "Антонова": "В основном модернизация коснулась кабины экипажа самолёта".

  Натомість, нове дітище презентувала "Мотор Січ". Раніше випускали лише мотори, тепер освоїли модернізацію вертольотів і планують випускати нові. Вже готові 16 машин МСБ-2. Замовники - рятувальники та медики. Хочуть мати такий і українські міліціонери, прикордонники та "Нафтогаз".

  Представник "Мотор Січ": "Мы поставили новые двигатели. Мы переделываем кабину - так называемая стеклянная кабина. Мы выбрасываем стрелочные приборы, и будут стоять приборы на жидких кристаллах".

  Великі перспективи на цьогорічному "Авіасвіті" відкриваються перед літаком Ан-140 - підписали домовленість про спільне підприємство з росіянами. СП буде виконувати усі роботи, пов`язані з цим літаком.

  Представник КБ "Антонова": "И обучение, и тренировки, и поставки запчастей. И поставки конструкторской документации. Всё будет иметь эксплуатант дело с одним юридическим лицом".

  Попри те, що російський прем`єр Медведєв закликав авіаторів створити свій новий регіональний літак - конкурента Ан-140 самі росіяни у близькому майбутньому не бачать.

  Представник РФ: "Я российский гражданин, и мне, конечно, хочется, чтоб российские КБ как следует работали, но так уж получилось, что сейчас ниша турбовинтовых самолётов, ниша региональной авиации - тот задел, который есть у КБ "Антонова", но его в России нету".

  "Авіасвіт" працюватиме до понеділка. На вихідних ознайомитися з продукцією українських та іноземних авіапідприємств зможуть всі охочі. Для гостей аерошоу повторять свої польоти і найбільші у світ літаки "Мрія" та "Руслан", а військові льотчики покажуть дива вищого пілотажу.

  Олександр Аргат, Валерій Савицький, 5 канал

   

  Попередній матеріал
  Долгополов не пройшов до наступного кола тенісного турніру в Малайзії
  Наступний матеріал
  У Києві побили журналіста - Захарченко обіцяє розібратись
  Теги: