У Києві побили журналіста - Захарченко обіцяє розібратись

  Невідомі напали на журналіста однієї з програм каналу 1+1. Це сталося напередодні ввечері, коли Дмитро Волков повертався з роботи додому.
  Біля будинку до нього підійшли двоє невідомих із погрозами і побили. Медики виявили у потерпілого струс мозку, перелом щелепи і численні забиття. Останнім часом Дмитро Волков розслідував земельні питання у Вишгороді, що на Київщині. Напад він пов’язує саме з професійною діяльністю.

  Дмитро Волков, журналіст: "Підійшов і сказав: "Не торопись, ты больше в Вышгород не ездишь". Я сказав, що я подумаю і тут мені прилетіло. Був один-єдиний удар, але він був дужий. Одна думка у мене була - встояти на ногах, я встояв. Він мені іще щось казав, але я не можу пригадати що. Він просто казав щось: "Домовились? Понял?". 

  Узяти цю справу на особистий контроль пообіцяв міністр внутрішніх справ. Віталій Захарченко запевнив: міліція проведе повне і всебічне розслідування.

  25-го вересня невідомі також погрожували журналістці телеканалу СТБ Ірині Федорів. За її словами, це пов’язано з професійною діяльністю і може стосуватися теми незаконного розподілу у приватну власність Біличанського лісу.
  Попередній матеріал
  Під Києвом стартував міжнародний аеросалон "Авіасвіт" [відео]
  Наступний матеріал
  Стець: за останній рік відбулось близько 20 нападів на журналістів [відео]
  Теги: