На Тайвані прогнозують значний приріст випуску ТВ-панелей у надновому 4К-форматі

  За оцінками тайванського виробника панелей Innolux, близько 10 % нових телевізорів у 2014 році будуть підтримувати роздільну здатність 3840x2160 пікселів, що вище за прогнози ринкових спостерігачів. Очікується ступінь проникнення 4K-моделей на рівні 6-9 %.


  Виступаючи на щорічних зборах акціонерів, президент Innolux Ван Джі-чау (Wang Jyh-chau) заявив, що у даний час його компанія не може впоратися з великою кількістю замовлень на постачання панелей UHD TV розміром від 40 дюймів і вище з боку своїх клієнтів.

  З 36-відсотковою ринковою часткою Innolux є найбільшим у світі виробником телевізійних панелей формату Ultra HD. Така продукція займе 20% від загального обсягу ТВ-екранів, випущених компанією цьогоріч, повідомив Ван Джі-чау. За його прогнозами, у нинішньому році на світовий ринок буде випущено 20 млн 4K-телевізорів.

  В Morgan Stanley прогнозують, що частка таких пристроїв на світовому ринку телевізорів досягне 25 % в 2015 році, а ще через рік цей показник зросте до 40 %. На думку аналітиків, через два роки середня роздрібна вартість телевізорів Ultra HD впаде з нинішніх $ 999 до $ 668.
  Попередній матеріал
  НАТО створить фонд підтримки оборонного потенціалу України
  Наступний матеріал
  Австрія підтримала будівництво "Південного потоку"