Фото 1056sch.ru

Австрія підтримала будівництво "Південного потоку"

  Австрія наполягає на будівництві газопроводу "Південний потік" для транспортування російського газу до Європи.


  Як пише Deutsche Welle, не зважаючи на ситуацію в Україні, Відень продовжує підтримувати проект.

  Європі "необхідні не тільки кілька постачальників, а й більшу різноманітність маршрутів", за якими джерела енергії могли б доставлятися до Євросоюзу, заявив міністр закордонних справ Австрії Себастьян Курц заявив у понеділок на зустрічі глав МЗС країн-членів Європейського союзу в Люксембурзі.

  За словами міністра, "явний і чітко певний інтерес" до участі в проекті мають п'ять європейських держав.

  Як повідомлялося, 24 червня в рамках робочого візиту Австрію відвідає президент Ф Володимир Путін. Ході цього візиту очікується підписання угоди акціонерів спільної проектної компанії South Stream Austria GmbH - австрійського концерну OMV AG і російського "Газпрому" - по реалізації цього проекту на території Австрії.

  "Південний потік" передбачає транспортування російського газу до Австрії та Італії по дну Чорного моря через Болгарію, Сербію, Угорщину та Словенію – в обхід України.

  3 червня Єврокомісія попросила Болгарію призупинити будівництво газопроводу "Південний потік" у зв'язку з тим, що Росія, на її думку, підриває основи робочої групи ЄС - РФ з узгодження проекту з європейським законодавством.
  Попередній матеріал
  На Тайвані прогнозують значний приріст випуску ТВ-панелей у надновому 4К-форматі
  Наступний матеріал
  Російські диверсанти намагаються знищити тактичну групу "Кордон"