5.ua

Месенджер Viber запустив функцію створення публічних чатів

  Месенджер Viber запустив нову функцію, за допомогою якої користувачі комунікатора можуть стежити за груповими дискусіями.

  Про це йдеться на офіційній сторінці Viber.

  Згідно з інформацією, 19-го листопада вийшло оновлення для месенджера Viber "Публічні чати", завдяки якому можна стежити за необмеженою кількістю бесід. В чатах можна буде обмінюватися не тільки текстовими повідомленнями, а й фотографіями, музикою, відео.

  За інформацією розробників, нова функція дозволить брендам підтримувати зв'язок зі своїми клієнтами-користувачами Viber. Особливістю нового функціоналу полягає в тому, що всі користувачі Viber можуть бачити діалоги бренду або відомих людей.

  Для створення чату слід ввести його назву та опис, вказати місце розташування, вибрати унікальний ідентифікаційний код і додати логотип. Послуга передбачає наявність адміністраторів, які керують дискусією, і фоловерів (послідовників), які можуть стежити за обраним чатом. Також можна вибирати популярні чати, шукати їх по темах і додавати чати в "обране".

  Можливість створювати подібні публічні бесіди буде і у користувачів - Viber планує запустити опцію через рік, уточнили в компанії.

  Попередній матеріал
  Роботу над коаліційною угодою обіцяють закінчити до кінця дня
  Наступний матеріал
  Прем’єр Австралії запевнив Порошенка у підтримці і запросив у гості