Роботу над коаліційною угодою обіцяють закінчити до кінця дня

  Підготовку тексту угоди про коаліцію депутати обіцяють завершити до кінця дня.

  У преамбулі документу має бути положення про скасування депутатської недоторканності. Утім, підтримати його готові не всі народні обранці.
  Андрій Кожем’якін із "Батьківщини" зазначив: "Було би дуже бажано, якщо б всі представники усіх партій і фракцій все ж таки виконали свою обіцянку – я не маю зараз на увазі "Опозиційний блок" – виконали перед виборцями свою обіцянку, яку давали, щоб позбавити будь-яку людину сьогодні на Україні імунітету. І це стосується не тільки народних депутатів, а і суддів, і Президента, і суддів Конституційного суду. Для того, щоб згідно статті 24 Конституції всі були рівні перед законом, і ніхто не ховався за цей імунітет".
  Сергій Льовочкін від так званого "Опозиційного блоку" був менш відвертим: "Це питання для нас не однозначне. Я не скажу зараз ні, тому що наша принципова позиція в останні роки була в тому, щоб скасувати депутатську недоторканість, скасувати недоторканість суддів, так само скасувати недоторканість президента. Але коли підійде питання до голосування – ми будемо визначатися, виходячи з того, як буде себе поводити влада, в тому числі і по відношенню до опозиції".

  Попередній матеріал
  Шумахер паралізований і не може говорити – друг
  Наступний матеріал
  Месенджер Viber запустив функцію створення публічних чатів