5.ua

До Харкова з Києва знову поїхав Hyundai

  В рейс відправлено перший після модернізації поїзд Hyundai за маршрутом "Київ-Харків". Про це повідомив директор держпідприємства "Українська залізнична швидкісна компанія" (УЖСК) Леонід Лобойко.


  За словами директора УЖСК склад відправився в рейс в повній комплектації. Наступний модернізований потяг вийде в рейс орієнтовно до 9 травня. Лобойко також наголосив, що УЖСК має намір зберегти такі темпи модернізації та виходу поїздів у рейси.

  Технічна несправність одного з поїздів "Інтерсіті +", що сталась 12 лютого, зумовила те, що Нyundai Rotem спільно з "Українською залізничною швидкісної компанією"  та з метою забезпечення безпеки пасажирів, вирішили тимчасово призупинити експлуатацію всіх 10 потягів Нyundai.

  Для заміни складів Нyundai на маршруті "Київ-Харків" задіяли двосистемні поїзди Skoda і поїзди локомотивної тяги "Україна-2" виробництва Крюківського вагонзаводу, на інших маршрутах - поїзди з локомотивною тягою, сформовані з СВ і купейних вагонів.
  Модернізація решти 9 електропоїздів виробництва Hyundai Rotem, яка здійснюється за участю також представників Української залізничної швидкісної компанії, Укрзалізниці та Державного науково-дослідного  центру залізничного транспорту України за погодженням із науковими організаціями, ще триває. Українські фахівці спільно з корейськими усувають несправності, які призвели до призупинення курсування електропоїздів. Рухомий склад повертатиметься на маршрути поступово. Модернізацію усіх електропоїздів планують закінчити до кінця липня. Ремонтні роботи відбуваються за рахунок виробника в рамках гарантійного обслуговування.

  Додамо, що ГПУ 26 березня відкрила кримінальне провадження за незаконну експлуатацію небезпечних електропоїздів Hyundai.
  Попередній матеріал
  МЗС РФ прокоментувало санкції ЄС: Невже не соромно?
  Наступний матеріал
  Visa припинила обслуговування ще двох російських банків
  Теги:
  Loading...