Фото spbdnevnik.ru

МЗС РФ прокоментувало санкції ЄС: Невже не соромно?

  Міністерство закордонних справ Росії заявило, що нова порція санкцій Європейського Союзу "не може не викликати відторгнення".


  "Замість того, щоб змусити київську кліку сісти за стіл переговорів з Південним Сходом України щодо майбутнього становища країни, наші партнери йдуть на поводу у Вашингтона з усе новими недружніми жестами на адресу Росії", - говориться в офіційній заяві дипломатичного відомства.

  "Якщо саме так в Брюсселі хтось сподівається стабілізувати ситуацію в Україні, то це очевидне свідчення повного нерозуміння внутрішньополітичної ситуації в цій країні і пряме запрошення місцевим неонацистам продовжувати творити беззаконня і позасудові розправи щодо мирного населення Південного Сходу", - заявляють в МЗС РФ.

  "Невже не соромно?", - задають риторичне запитання російські дипломати.

  Нагадаємо, у понеділок, 28 квітня, ЄС вніс до списку санкцій ще 15 російських чиновників та українських сепаратистів.

  Раніше у той же день США оголосили про розширення санкцій проти Росії та внесли до списку 17 російських компаній та банків, а також 7 чиновників та бізнесменів.

  Окрім того, список санкцій розширила також Канада, додавши до нього 9 росіян та 2 російські компанії. А Японія запровадила візові санкції проти 23 російських чиновників.
  Попередній матеріал
  Зміни до Конституції щодо адміністративного устрою і мови комісія розглядати не буде - Князевич
  Наступний матеріал
  До Харкова з Києва знову поїхав Hyundai