Більше третини українських підлітків регулярно користуються Інтернетом

  Більше третини українських підлітків старше п`ятнадцяти років регулярно користуються Інтернетом. Такі результати дослідження Інтернет Асоціації України до дня Безпеки Інтернету.

  За даними опитування, діти активно засвоюють всесвітню мережу і більш продвинуті у використанні комп`ютера. Багато з них мають навіть свої профілі у соцмережах. Головною небезпекою цього фахівці вважають те, що діти залишають забагато приватної інформації на вебресурсах. Щоб убезпечитись від поганих наслідків батькам пропонують кілька порад. Серед них встановити  програму батьківського контролю,  розміщувати комп`ютер не в кімнаті дитини, а у гостиній та часто спілкуватись з малечою щодо роботи з Інтернетом.

  Володимир Куховський, виконавчий директор інтернет асоціації України: "То есть родителям предлагается погвоорить с детьми и узнать какие ресурсы они используют и при этом постараться не быть шокированными".

  Іван Пєтухов, член правління інтернет асоціації України: "Когда дети маленькие они ищут мультики какие-то интересные програмки , но никому не секрет  что в интернете есть не только хорошие программы , но и жестокие програмы, жестокие мультики, которые не несут позитива, и вот это может навредить. В первую очередь психике ребенка".

  Попередній матеріал
  Подвійне убивство на Луганщині
  Наступний матеріал
  До 18 зросла кількість жертв вибуху у пакистанському Лахорі
  Теги: