Подвійне убивство на Луганщині

  Подвійне убивство на Луганщині. У Первомайську знайшли розстріляним подружжя - у їхньому власному будинку. Чоловік мав мережу автозаправок, дружина - займалася мережевим маркетингом. Правоохоронці порушили кримінальну справу, але жодної версії поки що на озвучують.

  Тіла загиблих Олега Труфанова та його дружини Олени у понеділок зранку знайшли родичі. За різними даними, подружжя убили у суботу, ближче до ночі - відомо, що з вогнепальної зброї. Правоохоронці поза камерою натякають - убивство було замовним. З будинку ані речі, ані гроші не зникли. Відеокамери довкола будинку - не зафіксували нікого.

  Ірина Тятова, колега загиблої: "Леночка была замечательная девушка, с открытым сердцем, она всегда дарила душу, счастье, позитив. Очень тяжело об этом говорить".

  Валентина Парамонова, колега загиблої: "Я вчера пришла, боялась в свою квартиру заходить, как это так, они трудяги. Трудились с утра до ночи. Боишься за свою жизнь, за семью, детей".

  Розстріляний бізнесмен був відомою у своєму місті людиною, каже його адвокат Юрій Пащенко. Він тримав мережу автозаправочних станцій та три продуктові крамниці.

  Юрій Пащенко, адвокат бізнесмена: "Дружно жили практически все бизнесмены нашего города, кого-то подозревать нет никаких оснований. Случай экстраординарный, проблем бывает много, особенно сейчас у предпринимателей. 90-е немножко возвращаются. Но каких-то угроз не поступало никогда".

  Міліція міста Первомайськ вже порушила кримінальну справу за фактом зловмисного вбивства, до міста для розслідування скерували групу слідчих з області.

  Тетяна Погукай, речниця ГУ МВС України в Луганській області: "Создана следственно-оперативная группа, усиленная. Пока результатов нет. В состав входят местные и областные следователи".

  Наразі слідство триває. Жодних офіційних версій резонансного убивства - ніхто досі не озвучено.

  Лілія Прокопенко, Віктор Прокопенко, Луганщина, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У селі Обуховичі на Київщині міліціонер врятував з охопленого вогнем будинку сусіда
  Наступний матеріал
  Більше третини українських підлітків регулярно користуються Інтернетом
  Теги: