Зворушлива історія у Техаському зоопарку [відео]

  Зворушлива історія у Техаському зоопарку. У місті Хьюстон самка орангутана покинула свою новонароджену доньку відразу післдя народження - другого березня.

  Щоби малеча не почувалася одиначкою, її розважає лялька - руда мавпа. Її маленький орангутан приймає за матусю. З неживою ненькою малеча відпрацьовує головні рефлекси - як чіплятися і міцно триматися. Таку поведінку мають засвоювати усі орангутани у перший рік життя, наголошують працівники зоопарку. Годується місячна мавпочка поки що тільки молоком з дитячої суміші. Згодом її передадуть сурогатній мамі на ім`я Чейенне, яка вже має досвід годування покинутих малюків. Наразі співробітники зоопарку переймаються іменем для орангутана. На сайті закладу стартував конкурс на найкраще прізвисько.     

  Лін Кілам, фахівець з догляду за приматами у зоопарку: "Щоби повернути її до родини орангутанів якомога швидше, ми спонукаємо її більше рухатися і чіплятися. Їй допомагає лялька-мавпа. До речі, вона також гріє малечу і їй зі штучною матусею дуже затишно. Сподіваюся, у найближчі кілька місяців вона повернеться до своїх родичів". 

  Попередній матеріал
  Португалія звернулася до ЄС по фінансову допомогу
  Наступний матеріал
  На Донеччині перевірять 16 дитячих молочних кухонь
  Теги:
  Loading...