Акції до 5-ї річниці анексії Криму
Акції до 5-ї річниці анексії Криму 5 канал

"Звільнити Крим": у Німеччині й Туреччині відбулись акції проти агресора

У Берліні представники дипмісій розгорнули величезний кримськотатарський прапор, який подорожує світом і збирає підписи людей

Українська та кримськотатарська громади вийшли на мітинг в Анкарі. Там відбулася міжнародна акція під назвою "Звільнити Крим". Влаштували її до п'ятої річниці окупації півострова, передає "5 канал".

Десятки людей прийшли на площу Улус до монументу Ататюрку. Окрім національних прапорів, вони тримали в руках транспаранти з вимогою до Росії звільнити Крим.

Учасники мітингу також нагадали і про порушення прав людини на території окупованого півострова. Вже п'ять років поспіль Росія утискає та залякує корінний народ Криму, а Меджліс кримськотатарського народу називає екстремістською організацією. Через це його діяльністоь потрапила у перелік забороненої.

Акцію "Звільнити Крим" провели і в Берліні. На площі перед Бранденбурзькими воротами зібралися з півсотні людей – це українські активісти, громадяни Німеччини, Польщі та Чехії.

Акції до 5-ї річниці анексії Криму
Акції до 5-ї річниці анексії Криму5 канал

Представники дипломатичних місій розгорнули величезний кримськотатарський прапор, який подорожує світом і збирає підписи людей. Також учасники акції назвали імена тих, кого за проукраїнську позицію під різними приводами російські силовики кинули за ґрати.

Дивіться також фотогалерею за темою: 

У Санкт-Петербурзі відбулась акція "Крим - це Україна!" – фоторепортаж

/
/
/
/
/
/
/
/
/
/

Попередній матеріал
Брифінг речника Міноборони України – відео
Наступний матеріал
Ніби не в Україні: як на Черкащині впровадили безкоштовну медицину та припинили побори у школах
Loading...