Зустріти Новий рік з небувалим розмахом готуються у Бразилії

  Зустріти Новий рік з небувалим розмахом готуються у Бразилії. У святі на знаменитому пляжі Копа-кабана участь візьмуть понад два мільйони людей.
  Влада Ріо запрошує туди усіх охочих, як мешканців міста, так і туристів з інших куточків країни та з-за кордону. На чотирьох сценах, встановлених просто на пляжі - гостей розважатимуть місцеві зірки та танцюристи з найвідоміших шкіл сальси. У небо злетять - десятки святкових феєрверків. Головною темою цьогорічного святкування міська адміністрація назвала турботу про довкілля. Тож усе, що знадобилося для свята потому пустять на переробку. Наприклад, з тентів, якими накриті сцени - пошиють шкільні пенали і роздадуть їх дітям у школах.

  Едуардо Паес, мер Ріо: "Я хочу запросити усіх, хто мешкає у Рід де Жанейро та інших містах Бразилії, і тих, хто приїздить до нас з-за кордону - відсвяткувати новий рік із нами на пляжі Копа-кабана. Наше свято буде найвеселішим, найщасливішим і найбільшим у світі, і ми пишаємося цим. Буде багато феєрверків, музики та танців, тож усі проведуть час просто фантастично!"
  Попередній матеріал
  У Миколаївській аеромобільній бригаді розпочалися щорічні новорічні стрибки з парашутом
  Наступний матеріал
  Щонайменше 30 людей загинули внаслідок авіаудару на південному сході Туреччини
  Теги: