У Миколаївській аеромобільній бригаді розпочалися щорічні новорічні стрибки з парашутом

  Дід Мороз і Снігуронька - з парашутом за плечима. Так в Миколаївській аеромобільній бригаді за три дні до свята розпочалися щорічні новорічні стрибки з парашутом.

  Для Олени Кольчак сьогоднішній стрибок з парашутом – 19-тий. Проте, у ролі Снігуроньки вона – вперше. Каже: жінка в армії спонукає чоловіків поводитися мужньо.

  Олена Кольчак, десантниця Миколаївської окремої аеромобільної бригади: "Армия – это почему же не женское дело? Женщины украшают армию, и это – замечательно. Прыгать не то чтобы не страшно, страх присутствует. Но в то же время это – захватывающий экстрим".

  У Діда Мороза - цей новорічний стрибок буде  ювілейним - 50-м. А от решта два десятки молодих  десантників налаштовуються на свій перший крок у небо. 

  Олександр Ревенко, десантник Миколаївської окремої аеромобільної бригади: "Сьогодні військовослужбовці нашої частини виконали свої перші стрибки, будемо вважати це – новорічні стрибки. Це їм подарунок. І Дід Мороз не міг не поздоровити їх з цим святом. Для десантника це дуже важливо – перший стрибок в житті. Я теж військовослужбовець, і здійснюю стрибки на рівні з усіма. Як Дід Мороз. І не просто Дід мороз, а Дід-Мороз – десантник".

  Для багатьох першоразників, – як їх називають досвідчені десантники – сьогоднішня подія стала здійсненням  мрії.

  Віктор Бойко, десантник Миколаївської окремої аеромобільної бригади: "Мечта все-таки сбылась. Я вот хотел быть десантником, хотел сюда попасть..осуществил свой первый прыжок. Я довольный. Под Новый год осуществляются все желания. Вот мое желание было – прыгнуть..с Новым годом вас всех!"

  Поки небесні Дід мороз та Снігуронька  готують подарунки, молоді десантники прикрашають ялинку, вивчають новорічні пісні і ..вірять, що їхні бажання під Новий рік обов’язково здійсняться.

  Оксана Сегень, Сергій Ніколаєв, "5 канал"

  Попередній матеріал
  Чавес припускає, що його навмисно заразили раком
  Наступний матеріал
  Зустріти Новий рік з небувалим розмахом готуються у Бразилії
  Теги: