Зсуви ґрунту у Туреччині: є загиблі

  Щонайменше 4 людини загинули внаслідок зсувів на півночі Туреччини. Викликали їх дощі, котрі тривали декілька днів поспіль. Влада країни терміново проводить рятувальні та відновлювальні роботи.

  На аматорському відео видно, як зсув руйнує житловий будинок у місті Трабзон. На щастя, його мешканців у цей момент усередині не було. Очевидці стверджують, що їхнє життя висіло на волосині. Друг господаря будинку попередив його про можливість зсуву за п`ять хвилин до інциденту.

  Двох інших місцевих жителів урятувати не вдалося. Вони загинули під уламками свого будинку, котрий завалило камінням. Цей випадок не є поодиноким, і рятувальники стверджують, що під деякими зруйнованими будівлями залишаються живі люди. Вони терміново проводять пошукові роботи.

  Речеп Кічільчік, губернатор Трабзону: "Ці завали з камінням є справжньою катастрофою для нас. Під ними у пастці перебувають люди і рятувальники намагаються якнайшвидше звільнити їх".

  Тим часом, у сусідньому з Трабзоном місті Різе інша біда - небувалі снігопади заблокували рух на автомагістралях. Влада Туреччини вже направила на допомогу рятувальникам армійські підрозділи.

  Олександр Войтко, 5 канал

  Попередній матеріал
  Як румунці обирають собі президента (репортаж)
  Наступний матеріал
  Жертв вибуху у шахті в Китаї вже 87
  Теги: