Зростає кількість жертв негоди у бразильському штаті Ріо-де-Жанейро

  Зростає кількість жертв негоди у бразильському штаті Ріо-де-Жанейро. За останніми даними, через локальні паводки та зсуви ґрунту там загинули вже 27 людей, серед них - двоє рятувальників.

  Масштабні зсуви ґрунту у гірській місцевості - зафіксували напередодні. Причиною називають - сильні зливи, що почалися у регіоні наприкінці минулого тижня. Усього за добу - випали майже дві місячні норми опадів. Сотні будівель - підтопило та пошкодило обвалами. Місцева влада закликала жителів - евакуюватися з осель, розташованих у зоні ризику нових зсувів. Полишили домівки - вже тисячі людей.

  Потерпілий: "Мій будинок розташований у зоні ризику. Тож нам з родиною краще евакуюватися".

  Серджіо Сімоес, секретар агенції з цивільної безпеки: "Ми наголошуємо: у деяких місцевостях все ще зберігається ризик нових зсувів ґрунту. Людям, що мешкають там, не можна повертатися до полишених домівок, допоки погода не поліпшиться".

  Густаво Мелло, експерт земельного управління: "Після катастрофічних повеней і зсувів ґрунту, що трапилися у цьому ж регіоні три роки тому, влада пообіцяла випустити спеціальні карти, на яких будуть позначені зони ризику обвалів та зсувів. І ось - знову прийшла негода, є нові жертви, а карти - досі лише у планах".

  Попередній матеріал
  Кіпр просить фінансової допомоги в Росії
  Наступний матеріал
  Пекін засипало снігом
  Теги:
  Loading...