Кіпр просить фінансової допомоги в Росії

  Кіпр просить фінансової допомоги в Росії. До Москви прибула делегація острівної країни на чолі з міністром фінансів Міхалісом Саррісом.

  За інформацією "Уолл Стріт Джорнал", Кіпр просить кредит у кілька мільярдів євро в обмін на долю у банках та енергетичних активах. Півторагодинні перемовини із російським міністром фінансів  - результатів наразі не принесли. Незабаром переговори мають поновитися - очікується, що до розмови приєднається перший віце-прем`єр-міністр Росії - Ігор Шувалов. Нагадаємо, у 2011 році Росія вже позичала Кіпру два з половиною мільярди євро на 4 роки. Напередодні парламент острівної країни відхилив одноразовий податок на банківські депозити. Це - ключова умова Єврогрупи для надання Кіпру 10 мільярдів євро фінансової допомоги.

  Міхаліс Сарріс, міністр фінансів Кіпру: "Ми маємо обговорити цілу низку питань із російським урядом. Зараз Кіпр переживає дуже важкі часи і ми хочемо разом із нашими партнерами спробувати знайти вихід із ситуації, що склалася. Сподіваюся, що перемовини будуть успішними".

  Попередній матеріал
  Незвичайний турист відвідав курортне містечко на півдні Бразилії
  Наступний матеріал
  Зростає кількість жертв негоди у бразильському штаті Ріо-де-Жанейро
  Теги:
  Loading...