Зоною лиха оголосив Обама штат Колорадо

  Зоною лиха оголосив Барак Обама штат Колорадо. Там не вщухають лісові пожежі. Їх вже назвали найгіршими в історії штату. Загинула щонайменше одна людина. Евакуюватися були змушені - 35 тисяч місцевих мешканців.

  Вогонь охопив десятки тисяч гектарів лісів. Полум`я дісталося другого за розміром міста штату - Колорадо Спрингс. У його передмістях згоріли близько 350 помешкань. У боротьбі зі стихією - задіяли половину усієї техніки та співробітників пожежної служби США. Втім, натепер їм вдалося локалізувати лише 15 відсотків осередків займання. Допомогла зміна погоди вщух сильний вітер. За оцінками фахівців, здолати пожежі вдасться не раніше ніж за кілька тижнів. 
   
  Постраждалий: "Ми всі мешкали у одному районі, який знищило полум`я. Зараз залишаємося в евакуаційному центрі, обговорюємо, як будемо відбудовуватися, яку частину збитків покриють страхові виплати і як ми зможемо допомогти один одному".

  Джеррі Марр, лісник: "Ми досягли значного прогресу у боротьбі з вогнем. Погода була на нашому боці. З моменту, коли загорілися ліси - остання доба була найменш вітряною, тож нам вдалося зробити дуже багато".

  Попередній матеріал
  Найвродливішу з жінок, що пережили Голокост обрали в Ізраїлі
  Наступний матеріал
  Іноземним журналістам сподобалась атмосфера на Євро
  Теги: