Найвродливішу з жінок, що пережили Голокост обрали в Ізраїлі

  Найвродливішу з жінок, що пережили Голокост обрали в Ізраїлі. У конкурсі взяли участь представниці прекрасної статі від 74-х до 97 років.
  Заявки на участь у змаганні подали понад три сотні жінок. До фіналу вийшли двадцятеро з них. Судді пояснили: оцінювали насамперед історії, які розповідали конкурсантки, способи, які вони обрали, щоби відбудувати своє життя після концтаборів. Зовнішні дані впливали лише на 10 відсотків суддівських оцінок. Перемогла у конкурсі краси сімдесяти-восьми-річна уродженка Румунії Хава Гершковиць.

  Есті Ліббер, учасниця конкурсу: "Я вважаю привілеєм можливість показати світові, що хоча Гітлер намагався нас знищити, ми усе витримали і насолоджуємося життям. Ми маємо дітей і онуків, вміємо гарно і активно відпочивати і задоволені тим, що маємо".

  Шимон Шабаг, організатор конкурсу: "Ідея провести цей конкурс виникла в одного з психологів доброчинної організації "Рука допомоги". Щотижня він зустрічається із жінками, яким пояснює один з найкращих способів уникнути депресії - це вишукано вбратися, зробити макіяж і бути красунею. Коли людина має гарний вигляд, вона і почувається відповідно ось чому ми вирішили влаштувати цей конкурс".
   
  Попередній матеріал
  Змагання з бігу на високих підборах влаштували в Мадриді
  Наступний матеріал
  Зоною лиха оголосив Обама штат Колорадо
  Теги: