Золотий ювілей легенданрого британського рок-гурту "Роллінг Стоунз"

  Золотий ювілей легенданрого британського рок-гурту "Роллінг Стоунз". Рівно півсторіччя тому - група відіграла свій перший концерт у знаменитому лондонському клубі Маркі.
  До того часу музиканти грали блюзи у пабах у складі інших груп. З моменту заснування "Роллінг Стоунз" здійснили понад чотири десятки концертних турів і виступили перед рекордною кількістю глядачів. Чимало їхніх альбомів критики визнали класикою жанру. До дня народження гурту - у Британії приурочили  випуск спеціального фотоальбому та відкриття фотовиставки про історію "Роллінг Стоунз". Самі музиканти Мік Джаггер, Кіт Річардз, Чарлі Уоттс та Ронні Вуд відвідають відкриття виставки і візьмуть участь у святковій фотосесії. А вже від завтра - екпозицію відкриють для широкого загалу.

  Бернард Догерті, речник гурту "Роллінг Стоунз": "12 липня 1962 року чотири джентльмени, які навіть не мали назви для свого гурту репетирували у одному з лондонських пабів, і раптом отримали запрошення зіграти у знаменитому клубі Маркі на Оксфорд Стріт. Довелося оперативно вигадувати для групи ім`я - тож вони назвали себе Роллінг Стоунз - за назвою однієї зі своїх улюблених пісень. І гурт з цією назвою радує шанувальників з усього світу ось уже 50 років".
  Попередній матеріал
  Понад 70 людей зазнали поранень під час масових протестів у Мадриді
  Наступний матеріал
  Троє людей загинули через стихію в Японії
  Теги: