Понад 70 людей зазнали поранень під час масових протестів у Мадриді

  Понад сімдесят людей зазнали поранень під час масових протестів у Мадриді. Про це повідомляє канал СіЕнЕН. Сутички спалахнули між поліцією та мітингувальниками, які оскаржувала бюджетні скорочення.
  Розпочали акцію кілька сотень шахтарів, що прийшли до Мадрида пішки із північних регіонів, потому долучилися і кілька тисяч держслужбовців. Частина з них спробувала увірватися до міністерства фінансів, де мали відбутися переговори між представниками профспілки та уряду. Протестувальників зупинила поліція. Люди вимагають від влади скасувати заходи жорсткої економії, які запроваджують в обмін на кредит для порятунку країни від дефолту.

  Держслужбовець: "Чому ми, робітники, повинні жертвувати власним добробутом задля інших? Задля банкірів, наприклад, котрі не платять податків. Страждання, яких завдає ця криза, розподілені несправедливо завжди вони падають на робітників".

  Протести у Мадриді провели саме в той день, коли прем’єр-міністр Іспанії оголосив про нові бюджетні скорочення. Влада сподівається зекономити 65 мільярдів євро, зокрема за рахунок - збільшення податків та скорочення допомоги безробітним. Раніше Маріано Рахой обіцяв не вдаватися до такого кроку, але напередодні заявив, що ситуація в країні змінилася і є надзвичайно серйозною, то ж жорстка економія - просто необхідна.

  Маріано Рахой, прем’єр-міністр Іспанії: "Раніше я обіцяв, що зменшу податки. А зараз їх піднімаю. Мої цінності не змінилися, але змінилася ситуація в країні і ми повинні дати з нею раду. Тільки-но буде змога податки знову зменшаться".
  Попередній матеріал
  Інцидент на залізниці у американському штаті Огайо
  Наступний матеріал
  Золотий ювілей легенданрого британського рок-гурту "Роллінг Стоунз"
  Теги: