Олексій Навальний
Олексій Навальний Олексій Навальний / Instagram

Знову вміє думати: Навальний розповів, як йде його відновлення після отруєння

  Читайте по-русски
  Російський опозиціонер поки не може самостійно налити собі воду чи взяти телефон

  Підіймається сходами та вже здатен думати. Російській опозиціонер Олексій Навальний описав свій стан після отруєння та процес лікування в німецькій клініці "Шаріте. Коментар із фото виклав на своїй Instagram-сторінці.

  Розповів: ходити важко, але він намагається. До слова, Навальний поки не може самостійно налити собі воду чи навіть взяти телефон. Але ще кілька днів тому політик не міг навіть розмовляти й нікого не впізнавав.

  За словами Навального, німецькі лікарі перетворили його з "технічно живої людини" – на того, хто має всі шанси знову стати Вищою Формою Істоти Сучасного Суспільства – людиною, яка вміє швидко гортати Instagram і без роздумів визначати, де треба ставити лайки.

  Нагадаємо, Олексію Навальному стало зле 20 серпня під час польоту з Томська до Москви. Літак екстрено посадили в Омску, а політика госпіталізували. Він впав у кому. Лікарі довго не могли встановити офіційний діагноз. Казали, що у нього порушення обміну речовин, що. Лише за півтори доби Росія дозволили транспортувати його до німецької лікарні.

  Канцлерка Ангела Меркель заявила: Навального отруїли нервово-паралітичною речовиною "Новічок", яку розробляє Росія. Згодом цю інформацію підтвердили ще у трьох світових лабораторіях. Рештки токсину виявили на пляшці з водою у готелі в Томську, де перебував політик.

  Попередній матеріал
  У ЄС закликали українську владу дослухатися до заяв про загрози безвізу
  Наступний матеріал
  Стрілянина в Одесі: 2 людей поранені – СБУ затримала підозрюваних
  Loading...