Знайшли тіла ще чотирнадцяти членів екіпажу затонулого судна "Нафтогаз-67"

  Про це "5 каналу" повідомив заступник міністра транспорту Василь Шевченко. Нині лише один українець вважається зниклим безвісти, його пошуки тривають.

  Китайські рятувальники відкачують воду із внутрішньої частини корабля. Потім чотириметрова дірка, що утворилася після зіткнення з китайським суховантажем "Яохай" буде заварена. І "Нафтогаз-67" відтягнуть до берега. 22 березня у водах Південнокитайського моря українське судно зіткнулося з китайським балкером і за лічені хвилини пішло на дно. З 25-ти членів екіпажу тоді врятувалися лише семеро.

  Йосип Вінський, міністр транспорту та зв`язку: "Зроблена та робота, яка була передбачена, тобто корабель перевернувся, вже мачтою до гори, його підняли над поверхнею, це одразу спростило ситуацію з пошуком людей.  Люди знайдені, ті що були на верхніх палубах. Цілу ніч відкачували воду. Пробоїна дуже велика і не дозводила завершити відкачку води. Зараз приймаються заходи щоб закрипти пробоїну і продовжити відкачку води. Як тільки вода буде викачена, продовжаться пошуки вже на нижніх палубах людей".

  Попередній матеріал
  Репортаж про Великодні святкування у Пирогові (ВІДЕО)
  Наступний матеріал
  Окруашвілі офіційно дістав притулок у Франції
  Теги:
  Loading...