Змінити один із символів католицького Великодня - хочуть австралійські захисники тварин

  Змінити один із символів католицького Великодня - хочуть австралійські захисники тварин. Вони вважають: замість традиційного кролика в їхній країні дух свята має уособлювати - білбі.
  Це - невеличке сумчасте звірятко живе лише в Австралії. Розміром воно з кроля, має густе і шовковисте  хутро і довгі вуха. Білбі - рідкісна тварина, якій загрожує вимирання. У дикій природі їх - лишилося не більше шести сотень. Зелені почали масштабну кампанію, щоби заохотити людей зберегти цей вид. А для цього запропонували зробити тваринку символом Пасхи. Ініціативу підхопили місцеві кондитерські магазини. Тож у багатьох австралійців святкові столи цими вихідними -  прикрашатимуть не шоколадні кролики, а шоколадні білбі.

  Майк Дринкуотер, співробітник сиднейського заповідника: "Є ціла низка причин, з яких ми хочемо, щоби саме білбі став символом Великодня. по-перше, кроликів у Австралії - сприймають як шкідників. По-друге, білбі - виглядають дуже мило. А по-третє, це місцеві тварини, яким загрожує вимирання,  і необхідно зробити усе можливе, щоби підтримати їх".
  Попередній матеріал
  У Єрусалимі відбувалася традиційна Хресна хода
  Наступний матеріал
  Кожен п’ятий українець - пенсіонер
  Теги: